ВПЕРШЕ НА ВІННИЧЧИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ТРАДИЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ДОСВІДНОЇ ОСВІТИ


У селі Стіна Томашпільського району, 14 та 15 вересня,  відбудеться Міжнародний фестиваль досвідної освіти та дослідження традиційної культури «СТІНА ЗАПРОШУЄ”.  На гостей чекають різноманітні майстер-класи (випікання хлібу, мазання глиною (толока), робота з деревом, виробництво меду та ткацтво).


Організатори розповідають, що фестиваль “СТІНА ЗАПРОШУЄ” – це дводенна подія, що буде  складатися із різноманітних активностей, локацій та дійств, а завершиться концертом рок-гуртів “Богдан Совик BAND” та “PULSAR”.

– Це кульмінаційна публічна подія в рамках проекту «Terra incognita: experiential education and creative tourism to raise economic prospect of youth in rural area», що реалізується ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» у громаді села Стіна у 2019 році за підтримки програми Erasmus Plus Європейської Комісії. Особливою задачею “СТІНА ЗАПРОШУЄ” є представлення багатого культурного, природного та соціального багатства села Стіна. Це презентація нового напрямку для туризму, що може бути цікавим як тим, хто любить історію та культуру краю, так і тим, хто шукає природнього чи ескапістського формату відпочинку, – зауважує координатор проекту Ярослав Геращенко. 

Участь у фестивалі  безкоштовна, проте проживання на території обладнаного табору та організоване харчування – платне. Також вхід на деякі майстер-класи є платним. Дістатись до  фестивалю «СТІНА ЗАПРОШУЄ» Ви можете автобусами “Вінниця-Стіна” (10:30 з Центрального автовокзалу) або автобусами до села Гнатків, що курсують майже кожних півтори години (Ямпільський напрямок) протягом дня, а звідти 6 кілометрів самотужки до Стіни. 15 вересня, вранці, з Вінниці на Стіну буде відправлятися безкоштовний автобус, що буде  повертатися того ж дня після концерту ввечері назад до Вінниці. Для запису у автобус – телефонуйте 0976402756 (Viber).

Відповідальні за подію: Ярослав Геращенко, координатор Еко-центр у Стіні: yarikgera@gmail.com, +380976402756; Віта Приймак, промо-менеджер проекту “Terra Incognita”: +380968524698; +380632863697 Ілона Варчук.  Додаткову інформацію шукайте на сторінці фестивалю. 

One thought on “ВПЕРШЕ НА ВІННИЧЧИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ТРАДИЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ДОСВІДНОЇ ОСВІТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top