У ВІННИЦІ ВІДБУЛИСЯ СЕРЕДНЬОВІЧНІ БОЇ ПАМ’ЯТІ МАКСИМА ШИМКА. ВІДЕО.ФОТО

thumbnail

У Вінниці відбувся лицарський турнір, присвячений Герою Небесної сотні Максиму Шимку. Деталі, − дивіться у сюжеті від “ДИВИ”


Ініціаторкою фестивалю є мама Героя Зоя Кузьменко, адже Максим завжди мріяв, аби у Вінниці відбувався лицарський турнір. Ще з дитинства він захоплювався  середньовічною історією.  Згодом став активним учасником Вінницького клубу історичної реконструкції.


Максим Шимко народився 21 жовтня 1979 року у Вінниці. Після подій 30 листопада 2013 року, коли  на  Майдані Незалежності спецпідрозділ «Беркут» жорстоко побив людей, Максим вирушив у Київ. Тут його зарахували козаком четвертої сотні Самооборони Майдану. Але 20 лютого 2014 року під час бою на вулиці Інститутській Максим Шимко загинув. «За Україну!!!!!!!!!! Всі, хто може, їдьте в Київ!!!» останній запис Максима в соціальній мережі. Вічна Слава Герою!


Цьогоріч бої відбувалися у таких  номінаціях: “Щит-меч. Чоловіки, “Щит-меч. Жінки”, “Щит-меч. Прем’єр ліга”, “5 на 5. Чоловіки”, “3 на 3. Жінки”. Окрім змагань на учасників та гостей турніру чекали  виступи бардів-менестрелів  та драйвовий концерт фолк-рок гурту “ФРАМ”. Реалізувати ідею мами Героя Небесної Сотні вже втретє взялася керівник клубу історичної реконструкції “Аркона” Ольга Грабовська.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top