СТОЛИЧНИЙ ПЛЕЙБЕК-ТЕАТР ВІДІГРАВ ЕМОЦІЇ ВІННИЧАН НА ФЕСТИВАЛІ РОЗВИТКУ СВІДОМОСТІ “ЖИВИ!” (ФОТО)

thumbnail

Листопад — не пора смутку та депресій, це, скоріш, час для того, аби краще пізнати себе, очиститися та знайти внутрішню рівновагу. Саме тому кожен вікенд листопада у Вінниці триває фестиваль розвитку свідомості “Живи!”. Десятки тренерів, коуч-фахівців, цілителів, митців щосуботи та щонеділі проводять майстер-класи, транформаційні ігри, тренінги для відкриття своїх внутрішніх важливих якостей. І перший блок фестивалю припав на 2-3 листопада.


Аби розпочати грунтовну роботу над собою, перш за все, потрібно усвідомити та зрозуміти, що саме з тобою відбувається — “де болить”. Щоб точно описати свої емоції, почуття та переживання, люди вчаться розвивати свій емоційний інтелект роками. 


Але є серед нас і диво-люди, які можуть з точністю озвучити і передати не лише власні переживання, а і почуття інших людей.

Таким явищем є плейбек-театр “Поза часом”, який показав не лише власний психодраматичний виступ, а і зіграв реальні емоційні історії глядачів. Вистава “Поза часом” розпочалася зі знайомства — четверо акторів по черзі розповіли про свою самотність, страх, гонитву за непотрібними речами, залежність від інших, приреченість…

Потім свої емоційні історії попросили розповісти глядачів. Утім, у публіки переживання були менш трагічними, і часто позитивними — люди просили показати місто, круговерть життя, вир подій. Дехто переймався через роботу, а хтось — досі осмислює новий досвід без соцмереж після втрати смартфону. 

В якийсь момент глядачі розподілилися на пари і почали розказувати один одному свої секрети. Таке стало можливим лише тут, у цьому просторі, створеному київським плейбек-театром.

Приїхали митці на запрошення вінницької режисерки-постановниці Юлії Светлової.

“Ми запросили київський плейбек-театр “Поза часом” для того щоб більше людей у нашому місті мали можливість познайомитися з цим крутим напрямком, тому що це такий театр, де можуть грати непрофесійні актори. Це театр з різних історій, де глядачі розказують якісь історії, і актори миттєво в імпровізації відіграють. Чому ми це робимо? Тому що у Вінниці також запрацювала студія плейбек-театру, і ми таким чином заохочуємо всіх бажаючих теж брати участь у нашому плейбек-театрі”, — говорить Юлія Светлова.

У вінницького театру є сторінка у Facebook, також кожного понеділка колектив займається в центрі розвитку “Орігамі” з 7 до 9 години вечора. Зараз якраз той час, коли до репетицій і вистав театру можуть приєднатися всі охочі.

Наступними вихідними фестиваль “Живи” буде присвячено вибудуванню гармонійних стосунків, антистрес-терапії, лікуванню звуком, активації життєвої енергії. Забронювати місця на майстер-класах можна на сторінці проєкту: https://www.facebook.com/events/969065280116350/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top