ВІННИЦЬКІ “ЧАРОДІЙКИ” ШУКАЛИ КЛЮЧИКИ ДО ВЛАСНОГО РОДУ НА ФЕСТИВАЛІ “ЖИВИ!”

thumbnail

Фестиваль “Живи!”, який розпочався минулого вікенду і триватиме весь листопад у вінницькому центрі розвитку “Орігамі”, покликаний розвивати свідомість, відкривати нові знання та допомогти людям у пошуку  гармонії. 

Тренерка з гімнастики та йоги Альона Кравець у неділю, 3 листопада запросила жінок-чарівниць, як вона до них звертається, на тренінг з розкриття енергії жіночності.

Альона — фахівчиня з розкриття енергії по семи чакрах, для цього вона звертає увагу на те, що сила жінки криється в силі її роду:

“Основна ідея мого заняття — розповісти жінкам про те, що, по-перше, вони не самі, а вони є частиною великою родової системи, великої сили, яка завжди з ними. Це їхні батьки та їх рід. Що наші мудрі пращури, бабусі, насправді мали дуже мудрі техніки і технології, які перейшли до нас. Вони нам дуже близькі, тому що вони резонують в нашій генетичній пам’яті. Через ці техніки (через психофізичні практики) ми можемо працювати зі своїми емоціями, своїм тілом, своїми родовими системами, і ставати в цьому збалансованими — отими “чародійками”, оволодіти магією управляти собою і через себе — світом навколо”, — розповідає Альона Кравець.

За допомогою спеціального комплексу гімнастики, який вона розробила, ці енергії можна згрупувати довкола себе, відчувши свою енергію всередині.

“Ми починаємо робити ці вправи, але вже усвідомлено (а це приходить), і ми через своє тіло вже працюємо з дуже багатьма пластами, тому що ми — багатовимірні. Ми — не просто наше тіло, не просто навіть наша душа. Гімнастика навчає перед кожним заняттям отримувати наміри, і для цих намірів отримувати ресурс у вигляді енергії. Якщо жінка вміє це робити — вона проживає своє життя, іде за своїм сценарієм. Якщо жінка не вміє цього робити, вона поживає життя когось із родової системи, або оточуючих, але своїм життям не живе”.

Гімнастика Альони Кравець побудована на знанні про джерела, тобто, поєднується з природою. Для розробки методики тренерці довелося навчатися в учниць Адамовича — вченого-етнографа з Білорусі, який збирав знання про цю гімнастику у носіїв — їздив селами, спілкувався з бабусями. Всі знання зібрані в слов’янському контексті.

“Моя бабуся несла мені ці енергії і співала пісні з дитинства”, — говорить Альона. 


На нашій території люди були дуже пов’язані з родом, і недаремно рід винищували, для того, щоб знищити цю силу, і людина позбавилась коріння. І зараз, очевидно, такий період, що тотально йде відновлення родових систем. Навіть на нашому фестивалі “Живи” кожен другий майстер — із системою Роду.


Альона спілкувалась із колом слухачок понад дві години, показала кілька різновидів вправ, а також провела захоплююче “ворожіння” — дівчата загадували бажання або запитання, і по черзі виймали з мішчка цифру 1,2 або 3, які символізували рівень, на якому слід вирішувати проблему — світ яв, нав, або прав. Потім кидали кості і знаходили необхідний інструмент для пророцтва. Це могли бути карти янголів, богинь, каміння, вправи з гімнастики тощо. І лише після того, як твоя рука обере карту, спираючись на внутрішнє чуття, можна було прочитати пророцтво та пораду. 

Гра настільки захопила всіх, що дівчата лдве розійшлися вже аж на третій годині спілкування, між тим, пообіцявши зустрітися тісним колом вже на окремих заняттях. 

А вже цієї суботи та неділі, 9 та 10 листопада на вас чекають нові пригоди у світі психології, розвитку свідомості та самопізнання. 

Цього разу фестиваль “Живи” буде присвячено вибудуванню гармонійних стосунків, антистрес-терапії, лікуванню звуком, активації життєвої енергії. Забронювати місця на майстер-класах можна на сторінці проєкту: https://www.facebook.com/events/969065280116350/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top