СКРИПАЛЬ-МАНДРІВНИК СВЯТОСЛАВ КОНДРАТІВ ПЕРЕНЕСЕ ВІННИЧАН НА “ЯЗИК ТРОЛЯ”

thumbnail

Музикант світового рівня – скрипаль Святослав Кондратів 16 лютого відвідає Вінницю з новою концертною програмою ViKing. Маестро сучасної скрипки, який виконує незбагненно чуттєві мелодії у стилі pop violin, вкотре представить публіці результат своїх нових творчих мандрівок.

Вінничани уже знайомі з його мистецьким проектом #СвітОчимаСкрипаля, який поєднує в собі враження від подорожі світом, покладені на музику, та відео з дивовижних куточків планети.

На одних кадрах Святослав Кондратів приборкує скрипку на верхівці дюн посеред пустелі, на інших — шукає натхнення серед розмаїтих яток арабського ринку, або ж поміж вузеньких вулиць старих міст Європи.


Цього разу його нова авторська програма ViKing пронизана вітрами північних фіордів Норвегії. Серед прем’єр – композиція, яку відомий скрипаль заграв на всесвітньовідомій скелі Trolltunga, або Язик Троля.


Ця скеля незвичайної форми височіє в Норвегії над прівою, на дні якої розкинулось мальовниче озеро Рінгедалсватн. Язик Троля – місце, де мріють побувати туристи зі всього світу, випробувати свої сили та отримати задоволення від захоплюючих краєвидів.

Святослав Кондратів має унікальне вміння — передавати дух тієї чи іншої країни або місцевості у звуках скрипки. За останні два роки він разом зі своїм бендом дав близько 100 концертів на провідних концертних майданчиках країни, завоювавши популяність та любов публіки.

Вперше на вінницьку сцену він вийшов у 2017-му. Тоді його ефектна поява не з-за куліс, а із глядацької зали зі скрипкою вразила публіку, а відверті і приправлені смаком подорожей композиції надовго запамяталися назавжди. Тож уже вкотре вінничани чекають на зустріч з Першою скипкою України і готуються до нових вражень.

Концерт відбудеться в 16 лютого о 17:00 у Вінницькій філармонії.
Квитки можна придбати в касі філармонії та на сайті .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top