МОЛОЧНІ РІКИ ТА СИРНІ БЕРЕГИ: ПОДРУЖЖЯ ФЕРМЕРІВ НА КИЇВЩИНІ УТРИМУЄ КОЗИНУ ФЕРМУ, ЯКА СЛАВИТЬСЯ НА ВЕСЬ СВІТ

thumbnail

Маленька Соломійка, якій ще немає й півтора роки, впевнено тримаючись на ніжках обходить свої “володіння”, попутно доганяючи чорного пса з рудими лапами.

Подвір’я ферми, яку тримають її батьки — Анна і Олександр Бабіни — велике, обнесене парканом, на якому намальовані різного виду казкові кози. В кутку подвір’я стоїть гойдалка, батут і насипана купа піску з дитячими іграшками.

Посеред подвір’я стоїть лялька-мотанка людського зросту, обкладена тюками соломи. Її господарі зробили спеціально до свята Масляної. З цієї ж нагоди пригощають гостей запашними млинцями на сніданок.

Під накриттям — довгий стіл з лавками і невелика грубка з комином, розмальованим півниками, наче старовинна піч. Влітку тут проводили дегустації сиру.

Зараз господарі вже відкрили дегустаційну залу у просторому приміщенні, схожому на ресторан.  Тут багато фотографій з козами, тематичний декор, а на стіні — телевізор, по якому демонструють відео про ферму.

Українські телеканали — часті гості на фермі “Бабині кози”. Тут знімали сюжети канали “1+1”, “Еспрессо”, “Україна” та інші. Журналісти то показують як доїти кози, то діляться рецептом приготування мила з вершків, або ж і самі пробують зробити сир у сироварні.

Олександр переїхав сюди, у село Галайки Тетіївського району на Киїщині, 14 років тому, і з 2007 року заснував тут ферму. Починали з двох кіз — це були звичайні сільські “годувальниці” — Яна і Кіча.

Цю історію він охоче розповідає мені під час прогулянки до річки, яка протікає попід самою фермою. Співпадіння (а може і закономірність), що річка біля молочної ферми називається також Молочною, і саме в цьому місці, завдяки дамбі, вона найбільш повновода.

…За три роки після появи перших кіз, Олександр наважися і завіз на ферму племінне поголів’я з Латвії — одразу 150 голів. Сьогодні ферма налічує 160 дійних кіз, із яких 120 — вагітні і мають незабаром окотитися.

Поряд з козами живе шестирічний австрійський цап Ханц. Він — розміром з доброго коня, а його голову прикрашають роги, гідні африканських саван.

Порода — виведена в Швейцарії, в долині Заанентал, її особливості в тому, що кози — гарні на вигляд: великі, білі, з довгими шиями і вони дають багато смачного молока.

“Одна коза може за день у пік лактації дати до 9 літрів молока , а в середньому вони здатні давати 750-800 літрів молока за рік. Жирність молока — наближена до коров’ячого. Влітку вона буває 2.9%, буває 3.2%”, — хвалиться господар.

На території ферми — три приміщення, два з них задіяні під утримання кіз, а одне — під сіносховище. Це — приміщення колишнього колгоспу, в радянські часи тут була повноцінна фема. Поряд також є хліви, які орендують інші господарі.

У селі домашні міні-ферми — не новина, наприклад, у сусідніх з “Бабиними козами” хлівах інші підприємці облаштували ферму з вирощування грибів глив, а поряд ще й розмістився склад інтернет-магазину товарів садівництва.

“Нам вдалося зберегти цей майновий комплекс майже непошкодженим — збереглись будівлі. Хоча робота тут є лише декільком людям. Але все одно, це — набагато краще, ніж створювати підприємства з нуля”, — міркує Олександр Бабін.

З усією роботою подружжя фермерів справляється переважно вдвох.

“У нас є доїльний апарат, доїльна зала на 12 місць. Доїння забирає часу десь годину вранці і годину вечері. Працюємо удвох з дружиною. Буває, коли треба сіно заготовляти, або якісь такі “гарячі” моменти, чи треба кудись поїхати — то просимо ще сусідів на допомогу”, — говорить Олександр.

Господарі мають власний будинок у Галайках, менш ніж з кілометр від ферми, але більшість свого часу проводять саме в своєму господарстві. Тут працюють, приймають гостей, обідають та бавлять дітей.

У родині двоє дітей: Соломія і Захар. Ще четверо дітей Олександра живуть за кордоном. До цього господар займався деревообробкою, адже за освітою він — фахівець з лісового господарства.

Чому обрав самі козиний бізнес, Олександр і сам не знає, каже, що спробував, і гарно пішло. Поряд з ним постійно працює дружина. Гостей зустрічає у віночку з хустки, усміхнена і надзвичайно природна без яскравого макіяжу. Влітку Анна проводить екскурсії та дегустації у вишиванках та віночках.

Зимових туристів зустрічають чаєм з трав та млинцями з сиром. А після екскурсії запрошують до столу на дегустацію сиру, яку супроводжують келихами червоного вина. Сир розкладають на тарілках за терміном витримки: від двохмісячного до дворічного, і чим старший сир, тим різкіший і насиченіший його смак. На початку вистачає того, що сир можна вмочити у варення зі сморидини або сливи. А от починаючи з четвертої позиції — сиру, якому не менше 18 місяців — без вина вже не обійтися.

Дегустатори вражені, адже на мить кожен уявив себе десь у італійській провінції, з келихом вина в компанії з елітними сирами.  Важко повірити, що все це можливо у невеликому селі на Київщині, ось тут, зовсім близько і недорого, адже дегустація разом з екскурсією коштує 200 гривень для дорослих і 100 грн для дітей.

Сир фермери не робили за якимись класичними рецептами, придумали рецептуру самі. Всі сири — з козячого молока, у них додають спеції, в’ялені томати. Реалізують вдома, у крамничці, а також — через інтернет-магазин, також працюють з торговими мережами і ресторанами.

Часто сюди приїздять покупці з-за кордону. Влітку на фермі можна побачити молодь з різних країн у якості волонтерів — допомагають поратися по господарству і живуть, насолоджуючись красою природи та сільським колоритом. Хоча за тиждень-два, поки вони тут перебувають, встигають лише навчитися тому, як поводитися з козами, а вже на допомогу і часу не вистачає.

Екскурсії — одна з небагатьох розваг, які відволікають господарів від рутинної роботи — зізнається Анна Бабіна, вийшовши до нас уже після дегустації. Господарі проводжають гостей як добрих друзів, запрошуючи приїздити ще та бажаючи гарної дороги.  А туристи після такої гостинності везуть додому придбаний сир, адже це справді — унікальний сувенір.

Поїздки на ферму “Бабині кози” доступні для усіх охочих, адже туристичний клуб “Бідняжка”, інформаційним партнером якого є наш сайт “Диви”, організовує мандрівки, яки включають відвідування цієї ферми, а також зоопарку “Золотий фазан” та Жашківського кінно-спортивного комплексу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top